Pokaż aktualności dla: Radców prawnych | Aplikantów

W imieniu Rady OIRP w Białymstoku mamy przyjemność zaprosić wszystkie dzieci i wnuki radców prawnych i aplikantów radcowskich na przedstawienie "Straszna Piątka" wraz z zabawą choinkową, która odbędzie się w dniu 28 stycznia 2018 r. (niedziela) o godz. 13.00 w Białostockim Teatrze Lalek przy ul. Kalinowskiego 1.

W około 2-godzinnym programie przewidziane jest przedstawienie oraz zabawa z wizytą Mikołaja. Z uwagi na charakter imprezy, jest ona dedykowana dla dzieci w wieku ok. 3-11 lat.

Koszt udziału dziecka wynosi 60 zł (cała kwota przeznaczona na prezenty, które dzieci otrzymają od Mikołaja). Koszty uczestnictwa dzieci i rodziców członków samorządu pokrywa OIRP w Białymstoku. Osoby spoza samorządu proszone są o uiszczenie 25 zł. Wskazaną kwotę należy wpłacić rachunek bankowy Izby nr 51 1130 1059 0017 3208 0920 0001 lub w kasie OIRP w terminie do 17 stycznia 2018 r. W tytule przelewu przelewu należy też wpisać imię i nazwisko radcy/aplikanta, którego wpłata dotyczy.

Jednocześnie proszę o zgłaszanie do Izby telefonicznie lub mailowo liczby osób (dorosłych i dzieci) oraz wieku dzieci z podaniem imienia i nazwiska – celem zróżnicowania prezentów stosownie do wieku.