Zapraszamy do zapoznania się z materiałem w języku angielskim obejmującym swoim przedmiotem prawo odnoszące się do kwestii przemocy wobec kobiet w Anglii i Walii, Grecji, Irlandii, Włoszech, Irlandii Północnej, Polsce oraz Hiszpanii – „Manual on the law relating to violence against women”.

Dokument ten jest ukoronowaniem współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej programu TRAVAW, w którym Krajowa Rada Radców Prawnych uczestniczyła przez ostatnie dwa lata. Program opierał się na organizacji seminariów dla prawników z danego państwa we wszystkich ww. krajach partnerskich projektu. Podczas każdego takiego spotkania goszczeni byli także prelegenci z zagranicy.  W Warszawie seminarium TRAVAW odbyło się 27 października 2017 r., a relacja z tego wydarzenia dostępna jest na stronie internetowej KIRP tutaj.

Szczegółowe informacje o programie TRAVAW można znaleźć także na stronie koordynatora projektu – Europejskiej Fundacji Prawników ELF tutaj. Program był współfinasowany ze środków Unii Europejskiej.

Dokument znajduje się do pobrania na stronie http://kirp.pl/manual-the-law-relating-violence-against-women-podsumowanie-projektu-travaw-dotyczacego-problematyki-przemocy-wobec-kobiet/

 

BIP

Extranet OIRP w Białymstoku
Extranet Radcowie
Extranet Aplikanci
Extranet Pomoc

Dla aplikanta

Dyżury członków Rady OIRP w Białymstoku

Box - wykaz kancelarii

Dla aplikanta

Dla aplikanta

Nabór na aplikację

Egzamin radcowski

Zamów togę

Dla aplikanta