LISTY DELEGATÓW OIRP 2016-2020

Miasto I

1.         Andraka Robert Krzysztof BŁ/1050

2.         Baranowska Adriana Katarzyna BŁ/1099

3.         Bieluci Katarzyna BŁ/785

4.         Borkowski Robert BŁ/1053

5.         Bućko Przemysław BŁ/406

6.         Czajkowska Ewa BŁ/1105

7.         Czuchraj-Jarzębowska Iwona BŁ/986

8.         Gadomska-Radel Anna BŁ/862

9.         Głowacka Irena BŁ/410

10.       Huzarska Dorota BŁ/788

11.       Huzarska Joanna BŁ/807

12.       Kamieńska Joanna Beata BŁ/426

13.       Koszewski Jerzy BŁ/184

14.       Matulewicz-Dzienis Dorota BŁ/1130

15.       Matulewicz-Ogrodnik Katarzyna BŁ/800

16.       Mieszkowski Andrzej BŁ/809

17.       Miluski Tomasz BŁ/775

18.       Misiejuk Katarzyna BŁ/675

19.       Nazarewicz Anna BŁ/663

20.       Niewiński Bogdan BŁ/444

21.       Nowak Elżbieta BŁ/522

22.       Osińska-Błaszczyk Magdalena BŁ/823

23.       Płotnicka-Larkowska Izabela BŁ/776

24.       Puchalska Anna BŁ/1077

25.       Radel Krzysztof BŁ/869

26.       Riedel Małgorzata BŁ/376

27.       Rola-Pawłow Małgorzata BŁ/440

28.       Samocik Marcin BŁ/872

29.       Sokołowski Mariusz BŁ/964

30.       Ślepowroński Przemysław BŁ/621

31.       Tagil Filip Artur BŁ/1156

32.       Wasiluk Jerzy BŁ/431

33.       Woźniewski Rafał BŁ/1091

34.       Wrońska Iwona BŁ/730

35.       Wyszyńska Aneta BŁ/926

36.       Zacharczuk Piotr BŁ/616

Miasto II

  1. Arcisz Ewa BŁ/372
  2. Biały Myślibór Łukasz BŁ/949
  3. Bokauszyn Justyna BŁ/981
  4. Czerniawska Anna BŁ/207
  5. Dąbrowska Anna Ewa BŁ/988
  6. Doliwa-Klepacka Anna BŁ/1171
  7. Dziemianowicz Dorota BŁ/954
  8. Ferenc-Pierzyńska Olga BŁ/787
  9. Firlit Agata BŁ/861
  10. Gierasimczyk Dorota BŁ/863
  11. Gil Cezary BŁ/545
  12. Horba Jolanta BŁ/488
  13. Klimowicz Jacek BŁ/682
  14. Klimowicz Maria BŁ/194
  15. Klimowicz Tomasz BŁ/1147
  16. Kozłowska Anna Maria BŁ/370
  17. Matowicka Ewa Maria BŁ/391
  18. Minkiewicz Zbigniew BŁ/866
  19. Mróz Łukasz BŁ/1133
  20. Niczyporuk Piotr BŁ/573
  21. Parczyńska Paulina BŁ/1074
  22. Polanowska Elżbieta BŁ/726
  23. Popławska Marta BŁ/731
  24. Sikorski Piotr BŁ/963
  25. Strankowska-Knajdek Małgorzata BŁ/508
  26. Trochimiak Janusz Marcin BŁ/967
  27. Zacharczuk Bazyli BŁ/451
  28. Zadykowicz Antoni BŁ/635
  29. Żmuda Krzysztof BŁ/816

Miasto III

  1. Amanowicz-Stachula Joanna BŁ/1049
  2. Ambrożewska Anna Monika BŁ/626
  3. Bieńczyk Marta BŁ/950
  4. Burzycki Adrian BŁ/1092
  5. Dębski Zbigniew BŁ/952
  6. Gryko Magdalena BŁ/1060
  7. Hryniewicki Andrzej BŁ/596
  8. Janczylik Helena BŁ/898
  9. Kaliński Andrzej BŁ/412
  10. Kostro Aneta BŁ/1119
  11. Kruszewska Barbara BŁ/602
  12. Łapińska-Iganowicz Beata BŁ/1041
  13. Łempicki Jan BŁ/225
  14. Mikulski Marek BŁ/636
  15. Mikulski Tomasz BŁ/1068
  16. Milecki Łukasz BŁ/1069
  17. Praczukowska Izabella BŁ/727
  18. Rybnik Rafał BŁ/1022
  19. Słoma Andrzej BŁ/667
  20. Szałański Mariusz BŁ/668
  21. Śliwska Magdalena BŁ/421
  22. Wąż Radosław BŁ/783
  23. Wojciechowski Marcin Piotr BŁ/946
  24. Zabielska Anna BŁ/876
  25. Zinówko-Siłkowska Magdalena BŁ/878
  26. Zyzik Joanna BŁ/1038

Suwałki

  1. Andrzejewska Olga BŁ/S/263
  2. Andrzejewska Violetta BŁ/S/111
  3. Andrzejewski Michał BŁ/S/287
  4. Bieńczyk Zbigniew BŁ/S/129
  5. Dąbek Zbigniew BŁ/S/180
  6. Gryszkiewicz Urszula BŁ/S/241
  7. Hamik–Strzyżewska Janina BŁ/S/65
  8. Haraburda Bartosz BŁ/S/291
  9. Haraburda Waldemar BŁ/S/146
  10. Haraburda Zbigniew BŁ/S/197
  11. Kalinko – Musiał Danuta BŁ/S/126
  12. Kott Grzegorz Eugeniusz BŁ/S/104
  13. Lewczuk Jerzy BŁ/S/177
  14. Miezio Tadeusz BŁ/S/54
  15. Musiał Paweł BŁ/S/258
  16. Olszewska Aldona Elżbieta BŁ/S/259
  17. Sienkiewicz Marta BŁ/S/250
  18. Stankiewicz – Łuczkiewicz Agnieszka BŁ/S/242
  19. Trofimiuk Ewa BŁ/S/200
  20. Trofimiuk Paweł BŁ/S/298

Łomża

  1. Chojnowska Grażyna BŁ/Ł/076
  2. Chojnowski Maciej BŁ/Ł/153
  3. Chludziński Leszek BŁ/Ł/109
  4. Dmochowska Milena BŁ/Ł/125
  5. Komorowski Marek Adam BŁ/Ł/098
  6. Lewandowski Maciej BŁ/Ł/156
  7. Lewandowski Tadeusz BŁ/Ł/110
  8. Modzelewski Ireneusz BŁ/Ł/094
  9. Najda Marek Stanisław BŁ/Ł/128
  10. Steciak-Fabiańska Hanna BŁ/Ł/089
  11. Śliwka Mieczysław BŁ/Ł/096
  12. Włodkowska Magda BŁ/Ł/143
  13. Żukowska Elżbieta BŁ/Ł/052

BIP

Extranet OIRP w Białymstoku
Extranet Radcowie
Extranet Aplikanci
Extranet Pomoc

Dla aplikanta

Dyżury członków Rady OIRP w Białymstoku

Box - wykaz kancelarii

Dla aplikanta

Dla aplikanta

Nabór na aplikację

Egzamin radcowski

Zamów togę

Dla aplikanta