Investcore Sp. z o.o. Sp. k. będąca właścicielem portalu Prawnik Pacjenta.pl poszukuje do współpracy Radców Prawnych i Adwokatów.

Prawnik Pacjenta to zespół ekspertów z dziedziny prawa i medycyny świadczący usługi prawne na rzecz klientów w całej Polsce. Portal ma na celu pomoc pacjentom, którzy chcieliby uzyskać rzetelną opinię doświadczonych prawników co do możliwości uzyskania odszkodowania z tytułu błędu medycznego.

Miejsce pracy: Białystok/Cała Polska

Współpracując z nami będziesz odpowiedzialny za:

• Spotkanie z klientem i sporządzenie dla niego opinii prawnej
  • Reprezentowanie klienta przed sądem

Oczekujemy od Ciebie:

• Bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu prawa medycznego
  • Doświadczenia w reprezentowaniu klientów w procesach dotyczących odszkodowań z tytułu błędów medycznych

Dołącz do nas a otrzymasz:

• Wynagrodzenie za każdą sporządzoną opinię prawną
  • Stały dopływ klientów
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 22 567 17 61, kom. 697 903 624 bądź na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.