Aventus Group Sp. z o. o. to firma z branży FinTech (Financial technology). Naszą misją jest świadczenie usług finansowych w zaufany, prosty i szybki sposób, w oparciu o nowoczesne narzędzia online. Jesteśmy częścią UAB Aventus Capital - międzynarodowej grupy finansowej oferującej swoje produkty na Litwie, Łotwie, w Polsce, Czechach, Gruzji, Kazachstanie i Ukrainie.  


W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny, dlatego też szukamy ludzi ambitnych, z talentem, osób które wysoko stawiają sobie poprzeczkę, są nastawieni na rozwój. Szukamy osób, którzy potrafią pracować samodzielnie i doskonale wykorzystują w praktyce posiadaną wiedzę.


W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Prawnik o specjalności prawo podatkowe

Miejsce pracy: Białystok

ZAKRES OBOWIĄZ:

 • Sporządzanie pism, opinii, komentarzy podatkowych,  
 • Sporządzanie wniosków o interpretację, skarg, odwołań,
 • Sporządzanie projektów dokumentacji cen transferowych,
 • Wsparcie innych procesów i postępowań z zakresu szeroko rozumianych podatków, cesji, księgowości, w tym obsługi międzynarodowej.
 • znajomości prawa handlowego i gospodarczego, w tym z zakresu dotyczącego przeprowadzania procesów reorganizacji istniejących przedsięwzięć gospodarczych,
 • doświadczenia i znajomości procedur prawno-podatkowych,
 • chęci zdobywania wiedzy, zdolności logicznego myślenia, umiejętności praktycznego wykorzystywania wiedzy,
 • doświadczenia w pracy w kancelariach doradztwa podatkowego lub kancelariach prawnych przy stosowaniu prawa,
 • dobrej znajomość języka angielskiego,
 • samodzielności w zakresie powierzonych zadań, dokładności i odpowiedzialności,
 • zdolności analitycznych i chęci do nauki, rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
 • wymagany tytuł radcy prawnego bądź doradcy podatkowego;

WYBRANEJ OSOBIE OFERUJEMY:

 • bardzo dobre warunki rozwoju zawodowego w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji,
 • uczestnictwo w realizacji ambitnych międzynarodowych projektach prawno-podatkowych,
 • atrakcyjne warunki wynagradzania, w tym zatrudnienie na umowę o pracę,
 • szeroki pakiet benefitów,
 • pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum miasta.

Aventus Group to przede wszystkim ludzie. Staramy się być dla nich najlepszym Pracodawcą, który inspiruje, rozwija, docenia i nagradza.

Jeżeli podzielasz nasze wartości, jesteś ambitny, potrafisz działać zespołowo i chcesz współtworzyć nowy wymiar pożyczania - czekamy na Ciebie!

Wyślij CV i list motywacyjny na:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W aplikacji CV i/lub liście motywacyjnym prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000 z dnia 2018.05.24) oraz treścią art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, jak i pozyskanych w przyszłości na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku. Jestem świadoma/-my, że zgodnie z przepisami rozporządzenia RODO mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, niepodlegania profilowaniu, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia żądania usunięcia moich danych, które to uprawnienia przysługują mi w stosunku do wymienionej Spółki.”

Jeśli chcesz, aby po zakończeniu aktualnego procesu rekrutacji, Twój dokument aplikacyjny CV pozostał w naszej bazie danych w celu wykorzystania w przyszłości, dodatkowo zamieść w swoich dokumentach poniższą zgodę:

Dodatkowo wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wzięcia udziału w obecnych i przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, w tym umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej oraz przechowywanie ich przez okres 12 miesięcy.

BIP

Extranet OIRP w Białymstoku
Extranet Radcowie
Extranet Aplikanci
Extranet Pomoc

Dla aplikanta

Dyżury członków Rady OIRP w Białymstoku

Box - wykaz kancelarii

Dla aplikanta

Dla aplikanta

Nabór na aplikację

Egzamin radcowski

Zamów togę

Dla aplikanta