Wymagania:

  1. Tytuł radcy prawnego (wpis na Listę Radców Prawnych),
  2. Doświadczenie w zakresie prawa administracyjnego i podatkowego oraz procedur we wskazanych zakresach,
  3. Umiejętność analizy akt postępowań,
  4. Umiejętność analitycznego myślenia,
  5. Rozumienie problemów przedsiębiorców i zagadnień ich dotyczących oraz swobodne poruszanie się w przepisach związanych z tą tematyką,
  6. Mile widziana znajomość prawniczego języka angielskiego,
  7. Lojalność, rzetelność, komunikatywność, zaangażowanie i inicjatywa,
  8. Wysoka kultura osobista,
  9. Umiejętność obsługi programów LEX i Legalis.

Zakres obowiązków:

  1. Analiza akt sprawy celem ustalenia istotnych dla sprawy faktów, okoliczności i dowodów,
  2. Analiza orzecznictwa,
  3. Sporządzanie wszelkiego rodzaju pism procesowych,
  4. Sporządzanie opinii,
  5. Podejmowanie decyzji, czy sprawa nadaje się do interwencji,
  6. Występowanie na rozprawach przed sądami administracyjnymi,
  7. Raportowanie stanu faktycznego sprawy do przełożonych z przedstawieniem propozycji rozwiązań,
  8. Terminowe załatwianie spraw,
  9. Odpowiedzialność za sprawy powierzone do prowadzenia.

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie w sektorze publicznym,
  2. Ciekawą pracę pełną wyzwań,
  3. Wynagrodzenie stosowne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  4. Możliwość wieloletniej współpracy, rozwoju zawodowego, przyjazne i otwarte środowisko pracy.

Termin, do którego należy składać dokumenty – 8 kwietnia 2020 r. (liczy się data wpływu dokumentów do Biura Rzecznika).

Miejscem pracy jest Białystok.

Prognozowany termin zatrudnienia od 20 kwietnia 2020 r.

Postępowanie rekrutacyjne obejmuje rozmowę kwalifikacyjną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1). Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

BIP

Extranet OIRP w Białymstoku
Extranet Radcowie
Extranet Aplikanci
Extranet Pomoc

Dla aplikanta

Dyżury członków Rady OIRP w Białymstoku

Box - wykaz kancelarii

Nabór na aplikację

Egzamin radcowski

Zamów togę