Jaroch Pakos Kancelaria Radców Prawnych s.c. z siedzibą we Wrocławiu

poszukuje Radcę Prawnego/ Adwokata / Kancelarii do stałej współpracy w ramach zastępstwa procesowego z zakresu prawa cywilnego i bankowego przed sądami na terenie apelacji:

szczecińskiej, gdańskiej, białostockiej, poznańskiej, łódzkiej, warszawskiej, lubelskiej, katowickiej, krakowskiej i rzeszowskiej

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swoich aplikacji wraz z informacją o obszarze, którego miałaby dotyczyć współpraca w zakresie zastępstwa procesowego oraz oczekiwanych warunkach finansowych na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykluczamy podjęcie współpracy z pełnomocnikami świadczącymi usługi prawne na rzecz kredytobiorców w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu kredytów indeksowanych lub denominowanych do waluty obcej, w szczególności reprezentujących kredytobiorców w sporach sądowych z udziałem banków.

Wybrane osoby zostaną zaproszone na wstępną rozmowę kwalifikacyjną do siedziby kancelarii we Wrocławiu.

Przed nawiązaniem współpracy planowane jest szkolenie przygotowujące do reprezentacji w sprawach sądowych, w których zlecone zostanie zastępstwo procesowe.

Koszty dojazdu do siedziby Kancelarii pokrywa aplikujący we własnym zakresie.

Zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

***

Prosimy o zamieszczenia w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

BIP

Extranet OIRP w Białymstoku
Extranet Radcowie
Extranet Aplikanci
Extranet Pomoc

Dla aplikanta

Dyżury członków Rady OIRP w Białymstoku

Box - wykaz kancelarii

Dla aplikanta

Dla aplikanta

Nabór na aplikację

Egzamin radcowski

Zamów togę

Dla aplikanta