1.jpg

Łukasz Dubicki Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów biznesowych, spełniające najwyższe profesjonalne standardy. Jeżeli chcesz do nas dołączyć – aplikuj.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Prawnik

Zakres zadań:

  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych Klientów kancelarii we współpracy z Zespołem adwokatów oraz radców prawnych,
  • przygotowanie projektów pism, opinii prawnych, dokumentów korporacyjnych oraz umów,
  • zastępstwo procesowe,
  • aktywne merytoryczne wsparcie prawników kancelarii.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej, przy obsłudze klientów biznesowych lub jako prawnik wewnętrzny w firmie budowlanej lub deweloperskiej
  • praktycznej znajomości prawa cywilnego i gospodarczego
  • znajomości procedury cywilnej;
  • znajomość procedury administracyjnej i prawa nieruchomości będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności tworzenia i opiniowania umów oraz formułowania pism procesowych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy w zespole, odpowiedzialności za powierzone zadania, wielozadaniowości, dobrej organizacji pracy, zaangażowania w wykonywane zadania.

Oferujemy:

  • atrakcyjne modele wynagrodzenia, bez ograniczenia górnej kwoty
  • zatrudnienie w oparciu o uzgodnioną formę współpracy,
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w obszarze obsługi prawnej biznesu,
  • stabilne zatrudnienie i możliwość stałej współpracy z prężnie rozwijającą się firmą,
  • dobrą atmosferę pracy w młodym energicznym zespole.

BIP

Extranet OIRP w Białymstoku
Extranet Radcowie
Extranet Aplikanci
Extranet Pomoc

Dla aplikanta

Dyżury członków Rady OIRP w Białymstoku

Box - wykaz kancelarii

Nabór na aplikację

Egzamin radcowski

Zamów togę