Kancelaria Radcy Prawnego Dariusza Samoszuk z siedzibą w Białymstoku specjalizująca się w prowadzeniu sporów z ubezpieczycielami w związku ze stale rosnącą liczbą prowadzonych spraw poszukuje aplikanta radcowskiego bądź radcy prawnego do wsparcia pracy Kancelarii.

Opis stanowiska:

  • Wspieranie i bezpośrednia współpraca z Radcą Prawnym
  • Udział w rozprawach sądowych
  • Przygotowywanie projektów opinii prawnych, pism procesowych, umów oraz innych dokumentów
  • Prace administracyjne i biurowe związane z działalnością Kancelarii

Wymagania:

  • Aplikant radcowski bądź radca prawny
  • Zainteresowanie prawem cywilnym bądź gospodarczym
  • Motywacja do rozwoju
  • Samodzielność
  • Dyspozycyjności 6 godzin dziennie przez minimum 2 dni w tygodniu

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia
  • Możliwość nauki pod nadzorem doświadczonego Radcy Prawnego
  • Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności
  • Elastyczne warunki współpracy

Oferujemy możliwość rozpoczęcia współpracy od czerwca 2018 r.

BIP

Extranet OIRP w Białymstoku
Extranet Radcowie
Extranet Aplikanci
Extranet Pomoc

Dla aplikanta

Dyżury członków Rady OIRP w Białymstoku

Box - wykaz kancelarii

Nabór na aplikację

Egzamin radcowski

Zamów togę