Realizując postanowienia art. 41 pkt 4 i art. 52 ust. 3 pkt 2 ustawy z dnia 6 lipca 1982 r. o radcach prawnych, w imieniu Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 24 listopada 2018 r. (sobota) w godz. 9.00-13.00 odbędzie się jednodniowe szkolenie warsztatowe dla radców prawnych i aplikantów radcowskich naszej Izby, którego tematem będzie "Language Training on the Vocabulary of Civil and Commercial Matters"

       Warsztaty skierowane są do osób pragnących rozwijać swoje umiejętności w zakresie prawidłowego posługiwania się prawniczym językiem angielskim. Zajęcia poświęcone będą nauce i pogłębianiu słownictwa z zakresu prawa cywilnego oraz handlowego w oparciu o obowiązujące akty prawne UE oraz inne autentyczne materiały. 

       Szkolenie poprowadzi dr Halina Sierocka – autorka podręcznika do nauki prawniczego języka angielskiego „Legal English – niezbędnik przyszłego prawnika” wyróżnionego European Language Label (ELL) – europejskim certyfikatem jakości, podpisywanym przez komisarza UE ds. edukacji, kultury, wielojęzyczności i młodzieży oraz ministra edukacji narodowej za innowacyjne techniki kształcenia i osiągnięcia metodyczne i dydaktyczne.

       Gdyby pojawiły się jakieś pytania lub zagadnienia, związane z tematyką szkolenia, które należałoby szczególnie omówić prosimy o przesłania pocztą elektroniczną na adres biura Izby.

       Czas trwania szkolenia - 5 godzin szkoleniowych. Liczba uzyskanych punktów szkoleniowych - 10. Szkolenie zorganizowane jest w sali konferencyjnej Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku, ul. Przejazd 2a, II piętro. Koszty szkolenia członków samorządu radcowskiego ponosi Okręgowa Izba Radców Prawnych w Białymstoku. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa drogą elektroniczną lub telefonicznie pod nr (85) 744-50-94, (85) 746-03-89. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.   


Szkolenia organizowane przez KIRP znajdą Państwo na stronie: http://szkolenia.kirp.pl


Krajowa Rada Radców Prawnych przygotowała dla Radców Prawnych szkolenia przez internet . Jest to dodatkowa możliwość uzyskania punktów z tytułu doskonalenia zawodowego.

Szkolenia można znależć na stronie internetowej  http://kirp.pl/doskonalenie-zawodowe/e-learning/

 


 

 

 

 

BIP

Extranet OIRP w Białymstoku
Extranet Radcowie
Extranet Aplikanci
Extranet Pomoc

Dla aplikanta

Dyżury członków Rady OIRP w Białymstoku

Box - wykaz kancelarii

Dla aplikanta

Dla aplikanta

Nabór na aplikację

Egzamin radcowski

Zamów togę

Dla aplikanta