Aplikanci

     Poszukuję radcy prawnego/adwokata/aplikanta do stałej współpracy w ramach zastępstwa procesowego z zakresu prawa cywilnego (prawo własności, służebności) przed sądami na terenie apelacji: białostockiej i łomżyńskiej.
 
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji i oczekiwaniach finansowych na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Aplikant radcowski Jakub Leśnikowski (nr wpisu: APL-WA-180325), posiadający doświadczenie w występowaniu przed sądami, podejmie stałą lub doraźną współpracę w zakresie zastępstwa procesowego przez sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz przed organami administracji w Warszawie i okolicach, jak również w zakresie sporządzania pism procesowych. Wykonam fotokopie akt sądowych i rejestrowych.

Chętnie przyjmę również zlecenia związane z innym rodzajem świadczenia pomocy prawnej, w obszarze szeroko pojętego prawa cywilnego, gospodarczego, prawa konsumenckiego, prawa reklamy  i prawa nieuczciwej konkurencji.

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu, pod numerem tel.: 661-137-071 lub mailowo, na  adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Aplikant radcowski II roku podejmie współpracę w zakresie zastępstw procesowych oraz wykonywania fotokopii akt na terenie Kielc i ewentualnie województwa świętokrzyskiego.
Zapraszam do kontaktu.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nr tel.: 792-875-553

Aplikant radcowski III roku (OIRP w Rzeszowie) z doświadczeniem nawiąże współpracę w zakresie zastępstwa procesowego, jak również w zakresie sporządzania fotokopii akt oraz innych czynności w sposób stały lub doraźny na terenie województwa podkarpackiego Rzeszów, Krosno.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Posiadam możliwość wystawiania faktur VAT.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: 517-433-130

Aplikant radcowski II roku przy OIRP w Rzeszowie podejmie się zastępstwa procesowego na terenie województwa podkarpackiego. Dane kontaktowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: 660-764-447.

BIP

Extranet OIRP w Białymstoku
Extranet Radcowie
Extranet Aplikanci
Extranet Pomoc

Dla aplikanta

Dyżury członków Rady OIRP w Białymstoku

Box - wykaz kancelarii

Dla aplikanta

Dla aplikanta

Nabór na aplikację

Egzamin radcowski

Zamów togę

Dla aplikanta