Aktualności

Zgodnie z uchwałą KRRP Nr 7/VIII/2010 KRRP z dnia 10 grudnia 2010r. w sprawie wysokości składki członkowskiej i składki ubezpieczeniowej, zasad ich uiszczania i podziału oraz funduszy celowych Krajowej Rady Radców Prawnych - składka członkowska powinna być płacona miesięcznie do końca każdego miesiące którego dotyczy. Wysokość składki członkowskiej aplikantów radcowskich wynosi 20zł miesięcznie.

Osoby, które chcą wyrobić legitymację aplikancką powinny wysłać na adres mailowy OIRP ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) zeskanowane zdjęcie. Można również zdjęcie przynieść do biura Izby, gdzie zostanie na miejscu zeskanowane.

Legitymacje można też zamawiać poprzez Extranet aplikantów. Po wejściu na swoje konto w Extranecie należy najpierw zamieścić zdjęcie (jeśli nie było wcześniej zamieszczone). Po otrzymaniu informacji, że zdjęcie zostało zaakceptowane należy w zakładce „Legitymacje" wysłać wniosek o wydanie legitymacji.

Oprócz zdjęcia nie potrzebny jest wymagany żaden sformalizowany wniosek, jedynie zgłoszenie na skrzynkę mailową Izby chęci wyrobienia legitymacj wraz z w/w zdjęciem.

Kosz legitymacji wynosi 27zł

Wymogi dotyczące zdjęcia:

zdjecie w formacie: jpg, jpeg, 3:4, minimalna rozdzielczość 480x640 px, maksymalna (preferowana niższa) 1200x1800 px, minimalny rozmiar 100 KB, maksymalny to 2 MB (preferowany mniejszy). Powinno to być zdjęcie legitymacyjne/dowodowe/paszportowe.

Oferta adresowana do aplikantów radcowskich. Pakiet zawiera jeden dostęp on-line Systemu Informacji Prawnej Lex dla Aplikanta.

System charakteryzuje się codzienną aktualizacją, w związku z tym mają Państwo bieżący dostęp do codziennie dołączanych nowych dokumentów, a co za tym idzie – do najnowszego stanu prawnego.

Moduł LEX Komentarze obejmuje cały system prawa – znajdą Państwo tutaj cały dotychczasowy dorobek Wydawnictwa WoltersKluwer – aktualnie program zawiera ponad 1100 pełnych tekstów Komentarzy. Wśród Komentarzy dostępnych w ramach oferty znajdują się również aktualizowane kwartalnie komentarze bieżące – dokumenty dostępne na rynku tylko w SIP LEX.

Dodatkowo do Systemu LEX zostały dołączone moduły 300 Komentarzy i 700 Monografii Wydawnictwa LexisNexis z prawa cywilnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego, handlowego, konsumenckiego, bankowego, spółdzielczego, rynku kapitałowego, zamówień publicznych, upadłościowego, własności przemysłowej, intelektualnej i prawa prasowego m.in.:

· T. Ereciński (red.), Kodeks postępowania cywilnego. Komentarz

· J. Gudowski (red.), Kodeks cywilny. Komentarz

· J. Ciszewski (red.), Kodeks cywilny. Komentarz

· M. Manowska (red.), Kodeks postępowania cywilnego. Komentarz

· K. Piasecki (red.), Kodeks rodzinny i opiekuńczy. Komentarz

· M. Rodzynkiewicz, Kodeks spółek handlowych. Komentarz

· T. Siemiątkowski (red.), R. Potrzeszcz (red.), Kodeks spółek handlowych. Komentarz

· T. Ereciński, Apelacja w postepowaniu cywilnym

· H.Pietrzkowski Metodyka pracy sędziego w sprawach cywilnych

· G.Bieniek, S.Rudnicki Nieruchomości. Problematyka prawna

Jedno stanowisko programu w wersji on-line dostępne jest dla Państwa:
- dla 12 miesięcy abonamentu koszt wynosi od 79,95 zł brutto miesięcznie

Płatność:

Miesięczne/kwartalne nieoprocentowane raty lub

Jednorazowa opłata w terminie 21 dni faktury roczne

Kontakt:

Rafał Witkowski

Doradca Klienta Segment Prawo i Instytucje Publiczne

tel. +48 728 323717

BIP

Extranet OIRP w Białymstoku
Extranet Radcowie
Extranet Aplikanci
Extranet Pomoc

Dla aplikanta

Dyżury członków Rady OIRP w Białymstoku

Box - wykaz kancelarii

Dla aplikanta

Dla aplikanta

Nabór na aplikację

Egzamin radcowski

Zamów togę

Dla aplikanta