LawBay, dedykowana radcom prawnym i pozostałym prawnikom bezpłatna, mobilna aplikacja na smartfony, dzięki której na bieżąco można śledzić prawnicze szkolenia, konferencje i wydarzenia integracyjne odbywające się zarówno w Polsce, jak i za granicą jest już dostępna! Można ją pobrać zarówno na system iOS, jak i Android.
Aplikacja Law Bay jestem projektem Komisji Zagranicznej IX kadencji Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Powstała ona dzięki dofinansowaniu Krajowej Rady Radców Prawnych na „najlepszy projekt zagraniczny”. Propozycja Izby warszawskiej zajęła I miejsce w tym konkursie i właśnie doczekała się końca realizacji.

Dzięki aplikacji LawBay będzie można m.in. być na bieżąco powiadamianym o aktualnościach w zakresie doskonalenia zawodowego i wydarzeń o charakterze integracyjnym (kulturalnych, rekreacyjnych, sportowych). Ponadto każdy użytkownik aplikacji będzie miał także możliwość dostępu do listy wydarzeń wyświetlanej w postaci przejrzystego kalendarza wraz z możliwością filtrowania wydarzeń wg siedmiu różnych kryteriów – w zależności od indywidualnych preferencji i potrzeb. Każde wydarzenie można także zsynchronizować z kalendarzem w telefonie i ustawić przypomnienie.

Więcej informacji na stronie http://www.oirpwarszawa.pl/aplikacja-lawbay-jest-juz-dostepna/

BIP

Extranet OIRP w Białymstoku
Extranet Radcowie
Extranet Aplikanci
Extranet Pomoc

Dla aplikanta

Dyżury członków Rady OIRP w Białymstoku

Box - wykaz kancelarii

Dla aplikanta

Dla aplikanta

Nabór na aplikację

Egzamin radcowski

Zamów togę

Dla aplikanta