Okręgowa Komisja Wyborcza publikuje listę zgłoszonych i zarejestrowanych kandydatów do organów i na funkcję Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku XI Kadencji

Na funkcję Dziekana OIRP w Białymstoku:

  1. Kamieńska Joanna Beata BŁ/426

Na członków Rady OIRP w Białymstoku:

  1. Najda Marek Stanisław BŁ/Ł/128
  2. Lewandowski Maciej BŁ/Ł/156
  3. Chludziński Leszek Wacław BŁ/Ł/109
  4. Bieńczyk Zbigniew BŁ/S/129
  5. Hamik-Strzyżewska Janina BŁ/S/65
  6. Gryszkiewicz Urszula BŁ/S/241
  7. Gadomska- Radel Anna BŁ/862
  8. Gryko Anna BŁ/1110
  9. Kołos Łukasz BŁ/1186
  10. Wynimko Marek Krzysztof BŁ/423
  11. Żmuda Krzysztof Mariusz BŁ/816
  12. Ślepowroński Przemysław BŁ/621
  13. Matulewicz-Dzienis Dorota BŁ/1130
  14. Praczukowska Izabella BŁ/727
  15. Wrońska Iwona BŁ/730
  16. Minkiewicz Zbigniew Jacek BŁ/866
  17. Jankowski Gabriel Wojciech BŁ/1352
  18. Trochimiak Janusz Marcin BŁ/967
  19. Rola-Pawłow Małgorzata BŁ/440
  20. Borkowski Robert BŁ/1053

Na członków Komisji Rewizyjnej OIRP w Białymstoku:

  1. Surawski Adrian Łukasz BŁ/Ł/192
  2. Jagielak-Dardzińska Beata BŁ/Ł/145
  3. Piotrowska Magdalena BŁ/795

Na członków Sądu Dyscyplinarnego OIRP w Białymstoku:

  1. Ponarad Zuzanna BŁ/1137
  2. Śliwka Mieczysław BŁ/Ł/96
  3. Kłosińska-Rybakiewicz Anna BŁ/Ł/185
  4. Kalinko-Musiał Danuta BŁ/S/126
  5. Głowacka Irena BŁ/410
  6. Matowicka Ewa Maria BŁ/391
  7. Radel Krzysztof BŁ/869
  8. Samocik Marcin BŁ/872
  9. Zadykowicz Antoni BŁ/635
  10. Kruszewska Barbara BŁ/602
  11. Płotnicka- Larkowska Izabela BŁ/776
  12. Antoniak Marta BŁ/1051
  13. Kłopotowski Sławomir BŁ/559
  14. Polanowska Elżbieta BŁ/726
  15. Hryniewicki Andrzej BŁ/596
  16. Serafin Magdalena BŁ/823
  17. Ambrożewska Anna Monika BŁ/626
  18. Kalinowski Tomasz BŁ/556
  19. Rybnik Rafał BŁ/1022
  20. Wasiluk Jerzy BŁ/431

Na Rzecznika Dyscyplinarnego OIRP w Białymstoku:

  1. Sokołowska Małgorzata BŁ/575

Na delegatów na Krajowy Zjazd Radców Prawnych:

  1. Przemysław Ślepowroński BŁ/621
  2. Marek Stanisław Najda BŁ/Ł/128
  3. Tadeusz Lewandowski BŁ/Ł/120
  4. Zbigniew Antoni Dąbek BŁ/S/180
  5. Jerzy Wasiluk BŁ/431
  6. Rafał Rybnik BŁ/1022
  7. Zbigniew Jacek Minkiewicz BŁ/866
  8. Joanna Beata Kamieńska BŁ/426
  9. Izabella Praczukowska BŁ/727
  10. Janusz Marcin Trochimiak BŁ/967

Na członka Krajowej Rady Radców Prawnych:

  1. Przemysław Ślepowroński BŁ/621

BIP

Extranet OIRP w Białymstoku
Extranet Radcowie
Extranet Aplikanci
Extranet Pomoc

Dla aplikanta

Dyżury członków Rady OIRP w Białymstoku

Box - wykaz kancelarii

Dla aplikanta

Dla aplikanta

Nabór na aplikację

Egzamin radcowski

Zamów togę

Dla aplikanta