Komunikaty pozostałe

LOKAL NA KANCELARIĘ

 

Szukam osoby zainteresowanej do wspólnego wynajmowania lokalu na kancelarię znajdującego się w Białymstoku w budynku przy ul. Sienkiewicza 55A.

Lokal jest w pełni umeblowany, czynsz 233 zł netto, pow. 12,5 m2.

Po szczegóły zapraszam do kontaktu pod numerem tel.

501 607 397.

Mariusz Łoszewski - radca prawny

Uprzejmie informujemy, że na stronie kirp.pl/Wydawnictwa, na stronie radcaprawny.media i na Facebooku KIRP dostępny jest najnowszy numer – styczeń-luty 2020 dwumiesięcznika „Radca Prawny”.

https://kwartalniknieruchomosci.ms.gov.pl/

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Białymstoku informuje, że na stronie kirp.pl/Wydawnictwa oraz na stronie radcaprawny.media dostępny jest najnowszy numer – 184 (lipiec-sierpień)/2019 dwumiesięcznika „Radca Prawny”. 

40 160Prawniku, dlaczego warto korzystać z systemu LEX?

 1. Najszybsza na rynku aktualizacja dokumentów mająca znaczenie przy dużej zmienności prawa. Akty prawne trafiają do serwisu już w 2-3 godz. po publikacji urzędowej. Często zdarza się, że np. już do godz. 9.15 rano LEX wzbogaca się o 40 dokumentów.

Wszystko to oznacza, że prawnik jest zawsze na bieżąco i nie traci czasu na poszukiwanie dokumentów.

 1. Wyszukiwarka LEX Search – połączenie sztucznej inteligencji z doświadczeniem prawników zaowocowało najbardziej zaawansowaną technologicznie wyszukiwarką, której nie posiadają inne systemy informacji prawnej.

LEX Search to:

 • specjalny algorytm, który „dostosowuje się” do zachowań użytkowników, dzięki czemu gwarantuje im szybkie i precyzyjne odnalezienie właściwego dokumentu
 • przeszukiwanie serwisu za pomocą:
  - synonimów (np. split payment=podzielona płatność)
     - wyrażeń potocznych (np. kilometrówka=użycie samochodu prywatnego do celów służbowych)
  - skrótów (np. 56 kc), co czyni wyszukiwarkę jeszcze bardziej pomocną.
 1. Wybitni autorzy
  O najwyższy poziom wiedzy w LEX dba szerokie grono autorów – 7000 ekspertów, m.in. autorytety świata prawniczego, sędziowie SN, TK i NSA oraz cenieni naukowcy z wielu dziedzin. Za rozwój i aktualizację treści w serwisie odpowiadają również partnerzy w czołowych firmach doradczych i prawnicy praktycy.

https://www.aplikanci.lex.pl/?utm_source=strona-zewn&utm_medium=link&utm_campaign=WKPL_PRW_ACQ_LAS-dostepy-03-19-WKC1218001-IBA008_LED&utm_content=ORA_Białystok_2018

 

http://kirp.pl/wydawnictwa-krajowej-rady-radcow-prawnych/

BIP

Extranet OIRP w Białymstoku
Extranet Radcowie
Extranet Aplikanci
Extranet Pomoc

Dla aplikanta

Dyżury członków Rady OIRP w Białymstoku

Box - wykaz kancelarii

Dla aplikanta

Dla aplikanta

Nabór na aplikację

Egzamin radcowski

Zamów togę

Dla aplikanta