oferta pracy KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Marcin Ciesielski

OFERTA PRACY

Kim jesteśmy:

nasza Kancelaria powstała w 2014 r.,
zajmujemy się obsługą firm, nie zamykamy się na klientów indywidualnych,
specjalizujemy się przede wszystkim w prawie cywilnym, prawie gospodarczym,
prawie
pracy, prawie spółek, ochronie danych osobowych, obrocie nieruchomościami,
prawie konsumenckim oraz prawie nowoczesnych technologii,

obsługujemy firmy z wielu branż, w tym m.in. z branży budowlanej, obrotu
nieruchomościami (w tym deweloperów) oraz firmy p
rowadzące biznes w sieci,
nie zajmujemy się sprawami rodzinnymi i karnymi (jedynie wyjątkowo podejmujemy
się niektórych spraw tego rodzaju).

Nasze oczekiwania:

doświadczenie w pracy w kancelarii lub dziale prawnym,

dobra organizacja pracy,

wysoka kultura osobista, umiejętność budowania relacji,

obsługa komputera oraz pakietu MS Office.
Zakres obowiązków:

przygotowywanie projektów pism,
przygotowywanie opinii prawnych,
opracowywanie projektów umów,
udział w posiedzeniach sądów,
obsługa klientów Kancelarii,
pozostałe merytoryczne wsparcie w pracy Kancelarii.
Dlaczego warto u nas pracować:

Oferujemy:

realną perspektywę rozwoju, poszerzenia wiedzy i umiejętności jak pokazuje
doświadczenie, spektrum spraw, z którymi się stykamy pozwala świetnie przygotować
się do egzaminu zawodowego. Za ważny aspekt naszej pracy uważamy dzielenie się
wiedzą, mentoring, przekazywanie informacji zwrotnych i uwag, co do wykonanych
zadań;

samodzielność rozwój pracownika oznacza większy zakres niezależności. Co ważne, w
naszym przypadku samodzielność nie oznacza przerzucania na pracownika nadmiernej
odpowiedzialności czy też niemożliwej do wykonania pracy;

szanujemy prywatny czas. W naszej kancelarii nie znamy słowa nadgodziny, czy też
pracy w czasie wolnym. Czas
pracy (godziny jej rozpoczęcia oraz zakończenia, przerwy
w trakcie dnia
) jest oczywiście elastyczny. Ważną dla nas wartością jest odpowiedni
balans między życiem prywatnym i zawodowym;

dopuszczamy możliwość pracy zdalnej w ustalone dni. Tempo i rytm pracy kancelarii
określają rozprawy i spotkania z klientami. W dni wolne od tych aktywności, nie ma

przeszkód do pracy zdalnej;

opcję długoterminowej współpracy zależy nam na tym, by stworzyć miejsce, w którym
będzie można się rozwijać, realizować swoje cele
i ambicje również po egzaminie
zawodowym.

Warunki zatrudnienia:

Oferujemy:

zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony, w pełnym wymiarze czasu (z
poszanowaniem obowiązków wynikających z aplikacji),

lub

na życzenie kandydata, kontrakt B2B
Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od doświadczenia kandydata.

Dodatkowo, w kancelarii stosujemy system premiowy, uzależniony od wyniku kancelarii

w przyjętym okresie rozliczeniowym.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e
mail: kancelaria@kancelariaciesielski.pl
Radca prawny Marcin Ciesielski

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
27
28
29
30
1
2
3
Events for 1st lipiec
Brak wydarzeń
Events for 2nd lipiec
Events for 3rd lipiec
4
5
6