Szanowna Pani Dziekan,

kontaktuję się z Panią, gdyż monitorując informacje o nowo zakładanych podmiotach gospodarczych zauważyłem, iż powstaje coraz więcej nowych kancelarii prawnych. Według naszych danych w 2012 roku powstało ich 3022.

Wzrost liczby prawników jest pozytywną informacją z punktu widzenia przedsiębiorców. Dla nowych prawników i obecnych oznacza jednak wzrost konkurencji w zakresie świadczonych usług. Oznacza to, że nowym kancelariom coraz trudniej jest pozyskać klientów i potrzebują więcej czasu i wysiłku niż kilka lat temu, aby uzyskać stabilizację finansową.

Mój kontakt ma na celu przekazanie za Pani pośrednictwem informacji tym prawnikom, którzy kończą aplikację radcowską i planują założenie własnej kancelarii, jak wybrać dla niej dobrą lokalizację oraz jak od początku skutecznie komunikować się z potencjalnymi klientami.

W swoich systemach posiadamy informacje o ponad 26 000 kancelarii prawnych oraz o 1,9 min. firm. Te informacje łączymy z danymi geograficznymi, w taki sposób, aby odpowiedzieć na pytania:

-              gdzie jest najmniej obecnie kancelarii prawnych - analiza wybranych lokalizacji

-              jakie jest obecne otoczenie wskazanych miejsc - ilu i jakich klientów możemy się w nich

spodziewać

-              jacy klienci będą w tych miejscach w przyszłości - analiza zmiany tych miejsc w ciągu ostatnich lat

z prognozami zmian na przyszłość.

Dobrze przemyślany wybór lokalizacji to pierwszy krok na drodze do jej sukcesu ekonomicznego. Drugim jest właściwa strategia jeśli chodzi o komunikację z otoczeniem kancelarii.

Od 16 lat zajmujemy się tworzeniem systemów informacji, w tym marketingowych. Umożliwiają one selekcję informacji w taki sposób, aby ograniczać komunikację marketingową wyłącznie do tych podmiotów, które w danej chwili gotowe są na skorzystanie z określonych usług - w tym prawniczych. Łącząc informacje o przedsiębiorcach z narzędziami geomarketingowymi uzyskujemy gotowe rozwiązania do wsparcia marketingowego Kancelarii Radcy Prawnego w miejscu prowadzenia jej działalności.

Więcej informacji o naszych systemach znajduje się na stronie www.coig.com.pl.

Pani Dziekan, pozostajemy do dyspozycji, aby pomóc w szybkim uzyskaniu stabilizacji finansowej nowym kancelariom oraz tym, którzy potrzebują takiej pomocy.

Z poważaniem,

Jarosław Nowrotek

Prezes Zarządu

BIP

Extranet OIRP w Białymstoku
Extranet Radcowie
Extranet Aplikanci
Extranet Pomoc

Dla aplikanta

Dyżury członków Rady OIRP w Białymstoku

Box - wykaz kancelarii

Dla aplikanta

Dla aplikanta

Nabór na aplikację

Egzamin radcowski

Zamów togę

Dla aplikanta