wyniki wyborów na delegatów na Zgromadzenie OIRP w XII Kadencji

Białystok, dnia 4 lipca 2024 r.
Okręgowa Komisja Wyborcza Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku działając na
podstawie § 25a Uchwały nr 10/2010 Krajowego Zjazdu Radców Prawnych z dnia 6 listopada
2010 r. w sprawie zasad przeprowadzania wyborów do organów samorządu radców prawnych,
liczby członków tych organów oraz trybu ich odwoływania, a także podejmowania uchwał przez
organy samorządu, stanowiącej załącznik do uchwały nr 885/XI/2023 Prezydium Krajowej Rady
Radców Prawnych z dnia 7 lutego 2023 r. w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały w
sprawie przeprowadzania wyborów do organów samorządu radców prawnych, liczby członków
tych organów oraz trybu ich odwoływania,
publikuje niniejszym na stronie internetowej OIRP w Białymstoku wyniki wyborów na delegatów
na Zgromadzenie OIRP w XII Kadencji, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Uchwały Nr 22 /2024
Okręgowej Komisji Wyborczej Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku z dnia 4 lipca
2024 r.

Wyniki wyborów na delegatów na Zgromadzenie OIRP w XII Kadencji:
REJON I MIASTA BIAŁYSTOK
1. Bałdowska Luiza BŁ/979
2. Bieliński Arkadiusz Krzysztof BŁ/1530
3. Bieluci Katarzyna BŁ/785
4. Bućko Przemysław BŁ/406
5. Cyuńczyk Ireneusz BŁ/485
6. Czuchraj- Jarzębowska Iwona Bł/986
7. Ćwiklicz Urszula Klaudia Bł/ S/ 279
8. Głowacka Irena BŁ/410
9. Grodzki Jarosław BŁ/742
10. Gryczewska Małgorzata BŁ/425
11. Gryko Anna BŁ/1110
12. Harasimowicz Jacek BŁ/BŁ/1181
13. Jarmoc Dariusz BŁ/1353
14. Kalisz Elżbieta BŁ/1182
15. Kamieńska Joanna BŁ/426
16. Kędzia Małgorzata BŁ/1457
17. Komarzewski Przemysław BŁ/1338
18. Kossakowska Sylwia BŁ/1506
19. Kostulska-Wojszko Emilia BŁ/BŁ/1188
20. Krzywosz Andrzej BŁ/BŁ/662
21. Kuberska Aneta BŁ/836
22. Kundzicz Piotr BŁ/1461
23. Leszczyńska-Grygo Justyna BŁ/1192
24. Lulewicz-Kalinowska Aleksandra BŁ/1525
25. Ławniczak Jakub BŁ/1007
26. Majewska Edyta BŁ/ 1488
27. Misiejuk Agnieszka BŁ/696
28. Moroz-Ustymowicz Ewa BŁ/606
29. Nazarewicz Anna BŁ/663
30. Niewiński Paweł BŁ/1501
31. Obidziński Krzysztof BŁ/443
32. Piszcz Anna BŁ/813
33. Ponarad Zuzanna BŁ/1137
34. Radel Krzysztof BŁ/869
35. Radwański Janusz BŁ/469
36. Samsel Kamil BŁ/916
37. Sienkiewicz Monika BŁ/ 1148
38. Skowron-Gosk Urszula BŁ/1213
39. Sokołowska Małgorzata BŁ/575
40. Szemiot Mateusz BŁ/1155
41. Wasiluk Jerzy BŁ/431
42. Wojszko Rafał BŁ/1090
43. Wrońska Iwona BŁ/BŁ/730

REJON II MIASTA BIAŁYSTOK
1. Charkiewicz Andrzej BŁ/688
2. Czerniawska Anna BŁ/BŁ/207
3. Dyszkiewicz Rafał BŁ/1177
4. Dziemianowicz Dorota BŁ/BŁ/954
5. Ferenc-Pierzyńska Olga BŁ/787
6. Firlit Agata Małgorzata BŁ/861
7. Gierasimczyk Dorota BŁ/863
8. Gil Cezary BŁ/545
9. Grigoruk Iwona BŁ/825
10. Grzegorczyk Anna BŁ/806
11. Karczewski Tomasz BŁ/BŁ/901
12. Kardasz Katarzyna BŁ/1302
13. Kołos Łukasz Bł/Bł/1186
14. Kondel Agnieszka BŁ/BŁ/1242
15. Kopciewska Natalia Sara BŁ/BŁ/1244
16. Kozłowska Anna Maria BŁ/370
17. Kozłowski Marek BŁ/414
18. Kuczek Mateusz BŁ/1460
19. Kuklik Andrzej BŁ/427
20. Łowiec Paulina BŁ/1307
21. Matowicka Ewa Maria BŁ/391
22. Matuk Dariusz BŁ/496
23. Minkiewicz Zbigniew Jacek BŁ/866
24. Mróz Aneta BŁ/1195
25. Paul-Biały Ewa BŁ/1167
26. Rurewicz Eliza BŁ/BŁ/644
27. Skiba-Nikitiuk Magdalena BŁ/1274
28. Srocki Wojciech BŁ/BŁ/802
29. Stachwiuk Paweł BŁ/875
30. Trębicka Urszula Blanka BŁ/1086
31. Trochimiak Janusz Marcin BŁ/BŁ/967
32. Waluk-Zalewska Monika BŁ/969
33. Wenclik Małgorzata BŁ/BŁ/1173
34. Zacharczuk Bazyli BŁ/451
35. Zadykowicz Antoni BŁ/635

REJON III MIASTA BIAŁYSTOK
1. Antoniak Marta BŁ/BŁ/1051
2. Artemiuk Wojciech BŁ/978
3. Choiński Robert Rafał Bł/1281
4. Czarniecki Łukasz BŁ/888
5. Dawid-Krajewska Anna BŁ/BŁ/987
6. Dobrzyń Michał BŁ/860
7. Horoszewski Marcin BŁ/895
8. Hryniewicki Andrzej BŁ/596
9. Jankowski Gabriel Wojciech BŁ/1352
10. Jarczyńska Adriana Katarzyna BŁ/BŁ/1099
11. Jodłowska Małgorzata BŁ/1415
12. Klimiuk-Głuchowska Monika Katarzyna BŁ/BŁ/1063
13. Kolecki Paweł Andrzej BŁ/902
14. Kostro-Wilczko Aneta BŁ/1119
15. Kruszewska Barbara BŁ/602
16. Łupińska Monika Bł/1555
17. Majko Jakub Bł/1556
18. Maleszewski Rafał Bł/1464
19. Matusiewicz-Jasińska Urszula BŁ/1011
20. Miklaszewicz Monika BŁ/1067
21. Mirek – Chrzanowska Paulina BŁ/BŁ/1070
22. Nester Ksenia Bł/1311
23. Ostapczuk Monika BŁ/1371
24. Perkowski Mateusz BŁ/BŁ/1198
25. Piotrowska Magdalena BŁ/BŁ/795
26. Polanowska Elżbieta BŁ/BŁ/726
27. Połuszejko Sylwia Katarzyna BŁ/BŁ/796
28. Prabucka-Puziuk Ewelina Bł/1408
29. Praczukowska Izabella BŁ/BŁ/727
30. Rybnik Rafał BŁ/1022
31. Sieńko Karolina BŁ/1248
32. Siłkowski Marek BŁ/S/219
33. Sitarski Jacek BŁ/BŁ/666
34. Słoma Andrzej BŁ/669
35. Słomiński Tomasz BŁ/1436
36. Ślepowroński Przemysław BŁ/621
37. Wieremiejuk Marek BŁ/BŁ/646
38. Więsław Emilia BŁ/1521
39. Wróblewska Elżbieta Iwona BŁ/1426
40. Wynimko Marek Krzysztof Bł/423
41. Zinówko-Siłkowska Magdalena BŁ/BŁ/878

REJON ŁOMŻYŃSKI
1. Chludziński Leszek Wacław BŁ/Ł/109
2. Dmochowska Milena BŁ/Ł/125
3. Dobrzycki Łukasz BŁ/1344
4. Dziekońska Dominika BŁ/1496
5. Jagielak-Dardzińska Beata BŁ/Ł/145
6. Jamiołkowski Tomasz BŁ/Ł/167
7. Kapitan Krzysztof Gwidon BŁ/Ł/179
8. Kwiatkowska-Matras Hanna Wiesława BŁ/Ł/119
9. Lewandowski Maciej BŁ/Ł/156
10. Lewandowski Tadeusz BŁ/Ł/110
11. Najda Marek BŁ/Ł/128
12. Saniewska-Mucha Kamila BŁ/Ł/190
13. Śliwka Mieczysław BŁ/Ł/096
14. Włodkowska Magda BŁ/Ł/143
15. Zagraba- Dudkiewicz Katarzyna BŁ/1399
16. Zysk Danuta BŁ/Ł/173

REJON SUWALSKI
1. Andrzejewska Violetta Teresa BŁ/S/111
2. Andrzejewska-Florczuk Olga BŁ/S/263
3. Bieńczyk Łukasz BŁ/S/163
4. Bieńczyk Zbigniew BŁ/S/129
5. Gryszkiewicz Urszula BŁ/S/241
6. Hamik-Strzyżewska Janina BŁ/S/065
7. Haraburda Bartosz BŁ/S/291
8. Haraburda Waldemar BŁ/S/146
9. Kalinko-Musiał Danuta BŁ/S/126
10. Kałęka Marta BŁ/S/264
11. Kott Adriana BŁ/S/256
12. Kott Jakub BŁ/S/249
13. Kruszniewska Iwona BŁ/1296
14. Lelmacher Ewa BŁ/S/1330
15. Lewczuk Jerzy BŁ/S/177
16. Lutyńska Barbara BŁ/917
17. Musiał Paweł BŁ/S/258
18. Myszczyński Mateusz Patryk BŁ/1514
19. Olszewska Aldona Elżbieta BŁ/S/259
20. Stankiewicz-Łuczkiewicz Agnieszka BŁ/S/242
21. Trofimiuk Ewa BŁ/S/200

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
1
2
3
4
5
6
7
Events for 1st lipiec
Brak wydarzeń
Events for 2nd lipiec
Brak wydarzeń
Events for 3rd lipiec
Brak wydarzeń
Events for 4th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 5th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 6th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 7th lipiec
Brak wydarzeń
8
9
10
11
12
13
14
Events for 8th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 9th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 10th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 11th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 12th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 13th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 14th lipiec
Brak wydarzeń
15
16
17
18
19
20
21
Events for 15th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 16th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 17th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 18th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 19th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 20th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 21st lipiec
Brak wydarzeń
22
23
24
25
26
27
28
Events for 22nd lipiec
Brak wydarzeń
Events for 23rd lipiec
Brak wydarzeń
Events for 24th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 25th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 26th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 27th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 28th lipiec
Brak wydarzeń
29
30
31
1
2
3
4
Events for 29th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 30th lipiec
Brak wydarzeń
Events for 31st lipiec
Brak wydarzeń
Menu