szkolenie 24 – 27 października 2024r. w hotelu „Pegaz” w Krynicy Zdrój.

Szanowni Państwo,

Fundacja Radców Prawnych „Subsidio Venire” w Warszawie  we współpracy z Krajową Izbą Radców Prawnych oraz Wolters Kluwer Polska serdecznie zaprasza radców prawnych, na szkolenie, które odbędzie się w dniach 24 – 27 października 2024r. w hotelu „Pegaz” w Krynicy Zdrój.

ZA SZKOLENIE UCZESTNIK OTRZYMA 40 PKT. SZKOLENIOWYCH.

Tematyka :

1. Środki zaskarżenia w postępowaniu administracyjnym

wykładowca prof. Grzegorz Łaszczyca

profesor doktor habilitowany nauk prawnych, kierownik Katedry Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach; radca prawny, prezes Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Katowicach; autor i współautor wielu publikacji naukowych z zakresu prawa i postępowania administracyjnego.

1. Radca prawny w Internecie – ewolucja wizerunku prawników w sieci.
  2. Radca prawny w mediach społecznościowych – konieczność czy przesada?
  3. Budowanie marki osobistej radcy prawnego w mediach społecznościowych.
  4. 5. Kodeks etyki a media społecznościowe.

wykładowca radca prawny Anna Poprawa

jest radcą prawnym przy krakowskiej Izbie Radców Prawnych, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studiowała także historię specjalność judaistyka.

Była wspólnikiem i partnerem w krakowskich kancelariach oraz z powodzeniem prowadziła indywidualną praktykę. Obecnie partner i szefowa krakowskiego biura kancelarii DGTL LAW. Prezes Zarządu i wspólnik spółki szkoleniowej POPRAWA O PRAWIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, wspólniczka kilku spółek z o.o. z branży rachunkowości i finansów oraz współtwórczyni LEGAL CAMP Sp. z o.o. – nowatorskiej platformy szkoleniowej, networkingowej i wspierającej polskich prawników. Prowadzi edukacyjny profil na platformie INSTAGRAM jako: @poprawa.o.prawie.

Za swoją działalność edukacyjną została nagrodzona wyróżnieniem Doskonałość Sieci 2020 prestiżowego miesięcznika Twój Styl w kategorii wiedza.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu dla radców prawnych wynosi 1380 zł od uczestnika.

W ramach kosztów oferujemy Państwu nie tylko szkolenie z wybitnymi wykładowcami, ale również zakwaterowanie w czterogwiazdkowym Hotelu Pegaz (ul. Czarny Potok 28) w pokojach 2-3 osobowych, a na Państwa życzenie nawet w studiach 4 osobowych. To nowoczesny obiekt wtopiony w urokliwe zbocza Beskidu Sądeckiego. W cenie pobytu w hotelu zawarte jest nieograniczone korzystanie z siłowni, sauny, basenu, jacuzzi, narciarni wyposażonej w suszarnię oraz Wi-Fi. Dla gości monitorowany parking w cenie pobytu.

HARMONOGRAM SZKOLENIA

KARTA ZGŁOSZENIA

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 11 października 2024r. Rezygnacja z udziału w szkoleniu, potwierdzona mailowo subsidiovenire@kirp.pl, jest możliwa najpóźniej na 10 dni przed jego rozpoczęciem. Rezygnacja późniejsza, bez względu na jej przyczynę, powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnych kosztów udziału.

Fundacji Radców Prawnych

„Subsidio Venire”