Informacja o wyszukiwarce SzukajRadcy.pl

Czym jest szukajradcy.pl?

Wyszukiwarka szukajradcy.pl to narzędzie, które pozwala łączyć radców prawnych z potencjalnymi klientami. Jest dostępne dla wszystkich radców prawnych w Polsce. Wyszukiwarka docelowo ma stać się pełną bazą radców i stanowić dla klientów znakomite źródło informacji przy poszukiwaniu zawodowego pełnomocnika.

W czym może pomóc radcy prawnemu?

Wyszukiwarka szukajradcy.pl skutecznie wspiera radcę prawnego w wykonywaniu zawodu. Dzieje się to dzięki trzem najważniejszym funkcjonalnościom. Każdy radca prawny, który dołączy do wyszukiwarki, może:

  1. stworzyć swoją sylwetkę w formie wizytówki z najważniejszymi informacjami (m.in. wykształcenie, specjalizacja, lokalizacja);
  2. publikować treści o charakterze prawniczym (artykuły, treści audiowizualne) i linkować je ze swoim profilem – dzięki temu budujemy wizerunek radców prawnych jako dostępnych specjalistów oraz tworzymy swoją markę osobistą.

Prócz treści tworzonych przez użytkowników – radców prawnych – wyszukiwarka zawiera ogólne, ważne dla klientów informacje o zawodzie radcy prawnego, jego kompetencjach, formach działania itd.

Dlaczego warto mieć profil w szukajradcy.pl?

Samorząd radcowski traktuje rozbudowę i promowanie wyszukiwarki szukajradcy.pl jako jedno z zadań strategicznych na najbliższe lata. Wynika to z uważnej obserwacji trendów w rozwoju rynku usług prawnych i zapotrzebowania, jakie zgłaszają sami radcy prawni. Wszyscy jesteśmy świadomi, jak ważnym źródłem wiedzy dla klientów jest internet, dlatego jako profesjonalni pełnomocnicy powinniśmy zadbać o atrakcyjną, edukacyjną i użyteczną formę obecności w sieci. Szukajradcy.pl będzie niebawem najlepszą do tego platformą. Dzięki wysiłkowi zarówno Krajowej Izby Radców Prawnych, jak i Izb okręgowych w najbliższych latach szeroka promocja strony szukajradcy.pl pozwoli spozycjonować ją odpowiednio wysoko w wyszukiwarkach ogólnoinformacyjnych typu Google, a tym samym uczynić ważnym źródłem wiedzy i bazą informacji dla klientów. Równocześnie wyszukiwarka szukajradcy.pl zapewnia klienta, iż osoba w niej ujawniona posiada uprawnienia zawodowego pełnomocnika.

Jak to działa?

Bardzo prosto i intuicyjnie. W pierwszej kolejności radcy prawni tworzą swoje zawodowe profile – wizytówki. Za pomocą wyszukiwarki potencjalni klienci znajdują wizytówki radców prawnych, wpisując w odpowiednie okno słowa kluczowe, takie jak np. miejscowość czy specjalizacja. W wynikach wyszukiwania potencjalnemu klientowi wyświetlają się pasujące sylwetki radców prawnych.

Co ważne, radcy w swoich wizytówkach mogą informować o swoich danych kontaktowych, profilach w mediach społecznościowych, specjalizacji, charakterystyce wykonywania zawodu. Mogą oni także załączać linki do artykułów prawniczych czy nagrań, np. podcastów czy video. Z perspektywy potencjalnego klienta ta część wizytówki ma na celu informowanie go o zagadnieniach prawnych na podstawowym poziomie, o możliwościach rozwiązań problemów prawnych oraz docelowo ma na celu skierowanie osoby zainteresowanej daną materią do autora artykułu – specjalisty. Równocześnie osoba poszukująca informacji ma pewność, iż informacja pochodzi od osoby posiadającej stosowne wykształcenie i wiedzę, co jest zachętą do poszukiwania informacji właśnie w wyszukiwarce, docelowo wskazując na możliwość skorzystania z pomocy prawnej radcy prawnego zajmującego się określoną tematyką.

Co muszę zrobić, żeby skorzystać z szukajradcy.pl?

Wystarczy zarejestrować się i stworzyć swój zawodowy profil. Radcy prawni rejestrują się na stronie e-kirp.pl, poprzez którą odbędzie się weryfikacja ich uprawnień zawodowych i przez którą następnie radcowie będą mogli zarządzać treściami na swoim profilu. Wykonanie powyższego jest proste i intuicyjne, a w razie wątpliwości można skorzystać z obrazkowej instrukcji, w której krok po kroku pokazujemy procedurę rejestracji i tworzenia profilu.

https://oirp.bialystok.pl/wp-content/uploads/2022/05/Ulotka-str.-1.png

czerwiec 2024

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
27
28
29
30
31
1
2
Events for 1st czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 2nd czerwiec
Brak wydarzeń
3
4
5
6
7
8
9
Events for 3rd czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 4th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 5th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 6th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 7th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 8th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 9th czerwiec
Brak wydarzeń
10
11
12
13
14
15
16
Events for 10th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 11th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 12th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 13th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 14th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 15th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 16th czerwiec
Brak wydarzeń
17
18
19
20
21
22
23
Events for 17th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 18th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 19th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 20th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 21st czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 22nd czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 23rd czerwiec
Brak wydarzeń
24
25
26
27
28
29
30
Events for 24th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 25th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 26th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 27th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 28th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 29th czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 30th czerwiec
Brak wydarzeń
1
2
3
4
5
6
7
Menu